Інструменти

У магазині «ВЕЛОбум» знайдете будь-який велосипед: гірський, шосейний, жіночий, міський, електровелосипед, дитячі велосипеди, круїзери та інші. Крім цього у нас можна купити велоодяг: шоломи, велоштани, велорукавички, окуляри і все, що може стати у нагоді для комфортної та безпечної їзди велосипедиста та пасажирів (дитячі велокрісла).

Також у «ВЕЛОбумі» знайдете все, що потрібно для обслуговування велосипедів – широкий асортимент якісних аксесуарів відомих брендів, інструментів для ремонту, фірмової екіпіровки велосипедиста та його байка (велосипедні фари та мигалки, велокомп’ютери, пульсометри тощо).

Ми пропонуємо співвідношення високої якості з доступною ціною.

Велосипед, як будь-який інший транспорт, потребує догляду. У магазині Ви віднайдете потрібний інструментарій, як для проведення технічного огляду, так і для ремонту. Мінімальний комплект, який рекомендовано мати з собою велосипедистам, це шестигранники з викруткою, ключі, насос і латки. Ми пропонуємо міні-набори у дорогу із собою та професійні інструменти для обслуговування  залізного друга.

Також у наявності запасні деталі для ремонту – колеса, покришки, педалі, ланцюги, вилки та інші запчастини та обладнання для велосипедів.

Ми є  офіційними представниками компаній Shimano (Японія) та Sram (США). Пропонуємо лише  якісні сертифіковані інструменти,  на  які є гарантія.

У Вас є можливість переглянути товар на сайтах  компаній  дистрибьюторів  або завітати у магазин та ознайомитись із каталогами продукції. Більшість позицій є в  наявності.

Бажаємо Вам, щоб велосипед ніколи не ламався – не забувайте про сезонний технічний огляд та своєчасну перевірку справності. При потребі – звертайтесь, надамо швидкий та якісний сервіс. Для клієнтів діє знижка на обслуговування придбаних в магазині товарів.

Наші контакти