Про нас

«ВЕЛОбум» – це магазин, який спеціалізується на виборі якісних велосипедів, їх комплектуючих та аксесуарів, а також інших товарів спортивної групи: роликів, самокатів, скейтів для активного відпочинку влітку та санок – для зимових розваг.

Офіційне відкриття магазину відбулось у 2004 році, але історія його створення розпочалась задовго до цієї дати. Засновники, Іващенки Сергій Васильович та Марія Михайлівна, мають досвід у велобізнесі ще з 1996 року. Активний спосіб життя сім’ї, виїзди на змагання, неодноразова перемога у спортивних турнірах в Україні та за кордоном, спонсорська підтримка молодих спортсменів. тощо – все це дало  поштовх для розширення велотеми. Відтоді захоплення переросло у сімейний бізнес, і ми впевнено можемо сказати, що знаємось на зручному якісному велотранспорті та готові допомогти у виборі й обслуговуванні Вашого надійного друга.

Ми пропонуємо  продукцію відомих світових велосипедних брендів, які зарекомендували себе на  ринку високим рівнем якості та функціональності. «ВЕЛОбум» є офіційним представником у м. Черкаси таких виробників, як CUBE, AUTHOR, SCOTT,  GIANT, KTM, COMANCHE , BENETTI та інших. Надаємо гарантійне та  післягарантійне обслуговування  згідно сервісної політики виробників.  

Професіональний  підхід до кожного клієнта в  правильності вибору моделі  велосипеда за призначеням, функціональним забезпеченням,фінансовою  можливістю споживача – основне правило роботи колективу магазину. Ми  зацікавлені в  тому, щоб  Ваш вибір був  максимально правильним.

На сайті Ви знайдете вигідні пропозиції від дистриб’юторів, маєте можливість ознайомитись із характеристиками  велосипедів та окремих товарів спортивної групи .Широкий  вибір  аксесуарів  та  велозапчастин дозволить  Вам  без  проблем  модернізувати Ваш  велосипед.

Щоб отримати консультацію та придбати продукцію  – звертайтесь за номером телефону  093-077-40-00, а ще краще, завітайте до нашого магазину «ВЕЛОбум».

Для постійних клієнтів діє система знижок як  на  товарну продукцію, так і на  сервісне  обслуговування.

«ВЕЛОбум» –  веломагазин з великим  асортиментом велотоварів  у  м. Черкаси  і  ми запрошуємо Вас у цьому переконатись. Чекаємо на Вас за адресою: м.Черкаси , вул. Гагаріна ,47  (Митниця)


Наші контакти