Велокосметика

Магазин «ВЕЛОбум» – це рай для велолюбителів, тому що окрім того, що Ви можете у нас придбати будь-який різновид велосипеду, підібрати зручну та стильну екіпіровку, забезпечити себе потрібними інструментами, Ви, звісно ж, ще маєте можливість побалувати свого залізного друга якісною фірмовою велокосметикою.

Пропонуємо для Вас засоби для обслуговування – масла, очищувачі, мастила для ланцюгів, спреї тощо від закордонних виробників, таких як MUCC-OFF, Shimano,Brunox,Hanseline. Це продукція для щоденного та сезонного обслуговування велосипеду, щоб підтримувати його надійний робочий стан. Наші спеціалісти готові підібрати спеціальний засіб, який якнайкраще справиться з потребами Вашого залізного друга.

Ми замовляємо товари у перевірених офіційних дистриб’юторів. Більшість засобів для обслуговування велосипедів є в наявності. Також надаємо можливість придбати велокосметику у магазині «ВЕЛОбум», або ж замовити її через існуючі каталоги продукції.

У веломайстерні при магазині «ВЕЛОбум» використовуються лише перевірені якісні мастила та очищувачі з відповідним до експлуатації терміном придатності.

Зверніть увагу, що якісна продукція обміну та поверненню не підлягає. Якщо не знаєте засіб, який Вам потрібний – завжди готові вислухати, проконсультувати та допомогти здійснити вибір.

Наша перевага у тому, що пропонуємо високу якість за доступною ціною. Навіть, якщо Ви не знайдете потрібного засобу у нашому магазині, ми готові знайти його під замовлення.

Наше основне завдання – забезпечити велолюбителів всім необхідним для зручного користування та легкого обслуговування велосипедів та інших товарів спортивної групи.

Джон Кеннеді говорив: «Ніщо не може зрівнятись зі звичайним задоволенням прогулянки на велосипеді». А ми відповідаємо: «Ніхто не зможе зрівнятись із клієнтами нашого магазину у надзвичайності позитивних емоцій від прогулянки на велосипеді». А Ви ще маєте сумнів? Тоді ми чекаємо на Вас за адресою: м. Черкаси, вул. Кривалівська, 65 (у районі Криваліївського ринку).

Наші контакти