x

Екстремальна команда Cube

Вже в 2011 році компанія CUBE бачила великий потенціал Ендуро в якості майбутнього змагання МТБ, тому заснували команду CUBE Action Team. З цією міжнародною командою Enduro Team ми бачили нову генерацію в велосипедах МТБ. Команда складається з гонщиків з усієї Європи з різним рівнем підготовки, об'єднаних однією пристрастю: Enduro Racing. 

Andre Wagenknecht є одним з членів-засновників CUBE Action Team. Він виграв SSES (Specialized-SRAM Enduro Series) в Кірхберг (Австрія) цього року. Німецький Ludwig Dohl є членом CUBE Action Team з моменту її створення. Він був другим на європейському Enduro Series в місті Кронплатц (Австрія) в 2014 році і виграв SSES (Specialized-SRAM Enduro Series) в місті Терлаго (Італія). 

Laura Brethauer, також з Німеччини, несе відповідальність за жіночу підтримку в команді. Вона виграла чемпіонат Німеччини 4X (фокросс) кілька разів і була на другому місці на SSES (Specialized-SRAM Enduro Series) в місті Вілінг (Німеччина). 

Француз Nicolas Lau був призером Мегалавіни в 2012 році і двічі в Транс Провансі (шестиденний гонка на 300 км). У 2014 році він був в змозі забезпечити перше місце на SSES (Specialized-SRAM Enduro Series) в місті Ріва (Італія). 
Швейцарський Gustav Wildhaber відзначається успіхом на Trek Bike Attack, а також на Trail Fox. Минулого сезону йому не щастило з травмами і таким чином, довелося скасувати кілька гонок. 

Scott Laughland з Шотландії приєднався до команди в 2013 році він отримав хороші рейтинги на Ischg European Open і EWS. 

За команду і її успіх піклується команда менеджерів з надійною технічною підтримкою і власної каманде фізіотерапевтів. Вирішальним компонентами успіху є матеріали і технології в наших велосипедах CUBE. Таким чином, команда беззастережно вірить в CUBE, в технології CUBE і в матеріали потужних партнерів, таких як Fox, Shimano, Schwalbe, DT Swiss, Syntace, Bliss, Garmin, Westfalia, Oakley і Marmot.